Ekologiczne suplementy diety od Holistic

Ekologiczne suplementy diety od Holistic

Suplementy diety są obecnie bardzo popularne i choć ich nadużywanie może stanowić problem, to nie da się ich zupełnie wyeliminować z naszej diety. Tylko wyjątkowa dbałość o jadłospis dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na tak restrykcyjne podejście do odżywiania. Zwykle jesteśmy zbyt zajęci innymi obowiązkami, aby sprostać wymogom naszego organizmu. Z pomocą przychodzą nam wówczas suplementy, które uzupełniają określone braki kluczowych minerałów i witamin.

Szwedzka firma Holistic posiada w swojej ofercie wyjątkowe, naturalne, czyste i wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu konkretnych schorzeń, spowodowanych nieodpowiednią dietą.

Wszystkie produkty Holistic wyróżniają się tym, że są:

  • ekologiczne – w możliwie największym zakresie,
  • raw food – w możliwie największym i odpowiednim zakresie,
  • wolne od GMO – zawsze,
  • łatwo przyswajalne – zawsze,
  • bez mleka i glutenu – poza koncentratem białka serwatkowego (mleko),
  • roślinne – wszystkie produkty poza Glukozaminą (owoce morza), Adrenal Whole (wołowina) oraz Koncentratem białka serwatkowego (mleko).

Co więcej, zawierają one możliwie jak najmniej dodatków i są produkowane z zachowaniem wysokiej jakości standardów stowarzyszenia firm Svensk Egenvård (Szwedzka Samoopieka). Właściwie dobrany preparat charakteryzuje się odpowiednim składem oraz udowodnioną, możliwie najwyższą przyswajalnością. Suplementy opracowano tak, aby zachować holistyczne podejście do zdrowia, którego podstawą jest poszukiwanie przyczyn, a nie jedynie walka z objawami. Celem zaś diety jest równowaga wewnętrzna organizmu.