Prosty sposób na cellulit w zaciszu własnego domu

Prosty sposób na cellulit w zaciszu własnego domu

Pozbycie się cellulitu to marzenie wielu kobiet, szczególnie latem, gdy można odsłonić nogi i pokazać się światu w zwiewnej odzieży. Jednak nawet bardzo szczupłe uda, które pokrywa nieestetyczna skórka pomarańczowa, nie będą wyglądały dobrze w krótkich spodenkach, sukience, mini, czy tym bardziej w modnym bikini. Co zatem zrobić, aby szybko, tanio i w zaciszu własnego domu zredukować cellulit?

Skuteczny, domowy sposób na cellulit

Masaż antycellulitowy jest najskuteczniejszym sposobem na walkę z cellulitem. Można go wykonać w gabinetach kosmetycznych lub u fizjoterapeuty, jednak ze względu na to, że potrzeba nawet kilkunastu zabiegów, jest to często duża inwestycja. Tańszym rozwiązaniem jest pozbycie się cellulitu w równie skuteczny sposób, czyli wykonując domowy masaż bańkami.

Co jest potrzebne do przeprowadzenia domowej terapii antycellulitowej?

Specjalne bańki do masażu antycellulitowego można kupić w sklepie internetowym Med plus. Jedynie ten jeden produkt będzie Ci potrzebny, żeby wykonać domowe zabiegi redukujące skórkę pomarańczową. Specjalna bańka została stworzona tak, aby zmaksymalizować efekty masażu detoksykującego, który sam z siebie usuwa złogi toksyn, a także przyspiesza mikrokrążenie, tym samym wygładza skórę i zwalcza cellulit.

Jak wykonać taki masaż?

Do specjalnej bańki do masażu dołączona jest instrukcja wykonywania zabiegu, w której będą opisane kolejne kroki. Sam masaż jest bardzo prosty, wystarczy jedynie przestrzegać ustalonej kolejności oraz kierunków. Bańki do masażu są na tyle łatwe w obsłudze, że przesuwanie ich po skórze jest bardzo proste nawet dla tych osób, które jeszcze nigdy nie wykonywały żadnego masażu i nie mają zdolności manualnych. Masaż bańkami można wykonywać samodzielnie (np w przypadku ud), bądź prosząc o pomoc któregoś z domowników (w przypadku pośladków). Zabieg nie tylko zwalcza cellulit, ale także poprawia stan skóry i przyspiesza metabolizm komórkowy, wspomaga regenerację komórek, oczyszcza ciało ze złogów toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii.