Rolety od Aluprof - estetyka i komfort we wnętrzu

Rolety od Aluprof – estetyka i komfort we wnętrzu

Rolety firmy Aluprof to przede wszystkim elegancja, nowoczesność i niezawodność. Do tego stały postęp technologiczny, który wyraża się obecnie w nowych elementach konstrukcyjnych dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm. Jedną z wprowadzanych nowości jest tutaj zaokrąglony profil boczny skrzynki (PSBO), a także nakładki maskujące na pokrywy boczne (NPB i NOPB). Tego typu połączenie tych dwóch elementów stanowi estetyczne rozwiązanie, kiedy nie mamy możliwości zabudowy pomieszczenia od wewnątrz.

Wzbogacanie oferty nastąpiło również, jeśli chodzi o aluminiowy profil boczny (PSBA), polecany w przypadku braku zabudowy skrzynki. Dzięki trwałej oraz wytrzymałej konstrukcji, wykonanej z ekstrudowanego aluminium jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych. Co więcej, element ten może być polakierowany na dowolny kolor z palety RAL, co pozwala na estetyczne dopasowanie do elewacji budynku lub stolarki okiennej.

Wprowadzone zostały również m.in wąskie prowadnice (PPA35), wykonane z ekstrudowanego aluminium dla profili maxi i mini, które umożliwiają dodatkowe docieplenie ramy, co minimalizuje straty ciepła. Prowadnice dostępne są także w wariancie z moskitierą (PPAM35).

324545