Run Profiler - inteligentna wkładka do buta

Run Profiler – inteligentna wkładka do buta

Inteligenta wkładka do butów to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją aktywność fizyczną w niespotykany dotąd sposób. Run Profiler potrafi dużo więcej niż mierzenie przebytego dystansu, czy spalonych kalorii. Wkładka ta zbiera dane o każdym naszym kroku i analizuje je w technologii 3D, co zapewnia zwiększenie efektywności treningu. Dokładna analiza kroków i oszacowanie zmęczenia organizmu umożliwia wyeliminowanie drobnych urazów, a nawet większej kontuzji, które mogą pojawić się u mniej doświadczonych adeptów biegania. Wszystkie informacje mogą być przekazywane w czasie rzeczywistym przez naszego personalnego asystenta, który udzieli nam niezbędnych wskazówek i rad odnośnie przebiegu naszego treningu.

Run Profiler jest niewiele grubszy od standardowej wkładki do buta, posiada antybakteryjną powłokę która dopasowuje się bardzo szybko do kształtu naszej stopy, a dzięki certyfikatowi IPX6 możemy z nim biegać bez problemu podczas deszczowej pogody. Urządzenie łączy się ze smartfonami z systemem Android lub iOS dzięki technologii Bluetooth, posiada wbudowaną baterię i pamięć, w której można przechować do 10 godzin aktywności bez potrzeby synchronizacji. Ładowanie wkładki odbywa się za pomocą dołączonego kabla MicroUSB.

Polska premiera inteligentnej wkładki do buta odbędzie się na tegorocznych targach FIWE 2016, które odbędą się od 8 – 9 października 2016 r. Produkt ma kosztować ok 399 zł, a do sprzedaży trafi na przełomie października i listopada.

Dystrybucja w Polsce – FORCETOP Sp. z o.o. – B2Btrade.eu