Szczotka akumulatorowa Kärcher KB 5

Szczotka akumulatorowa Kärcher KB 5

Gdy widzimy niewielkie zabrudzenie, a nie chcemy wyjmować odkurzacza, przyda nam się wówczas poręczna szczotka. Świetną propozycją będzie tu nowa szczotka akumulatorowa Kärcher KB 5, która jest skuteczna, wszechstronna i niezastąpiona w utrzymaniu czystości w domu.

W przeciwieństwie do odkurzaczy szczotka KB 5 znajduje się zawsze pod ręką i jest natychmiast gotowa do działania. Może służyć nie tylko do szybkich porządków, ale także wtedy, gdy planujemy zamieść podłogi w całym mieszkaniu. Z urządzeniem można pracować nawet 30 minut bez konieczności ponownego ładowania akumulatora! Zatem tradycyjna zmiotka i szufelka mogą odejść do lamusa. Szczotka KB 5 zbiera zabrudzenia również z wykładzin dywanowych, a nawet z dywanów.

Szczotkę akumulatorową KB 5 możemy też wykorzystać do sprzątania na stopnicach schodów i spocznikach, sprawnie usuwając kurz bez jego wzniecania. Urządzenie to jest wyposażone w obrotową szczotkę oraz przystosowane do dokładnego zamiatania przy krawędziach, tak więc śmieci nie mają z nim żadnych szans. Wszystkie z nich trafiają do pojemnika, opróżnianego w bardzo łatwy sposób (bez kontaktu z zabrudzeniami). Szczotka jest pomocna również przy usuwaniu sierści zwierząt domowych z twardych podłóg i z dywanów.

Szczotka akumulatorowa KB 5 odznacza się ergonomicznym designem, a dzięki podwójnym przegubom urządzenie dociera do wszystkich zakamarków, skutecznie usuwając cały brud. Co istotne dla naszego zdrowia, z pomocą szczotki z łatwością i bez konieczności schylania się wysprzątamy powierzchnię pod krzesłami i kanapą, gdzie lubią się gromadzić przeróżne okruchy.