Opaska Mi Band 1S dla aktywnych

Opaska Mi Band 1S dla aktywnych

Na rynku dostępna jest opaska Mi Band 1S, która jest w stanie zmierzyć nam puls i przebyty dystans, a nawet zadbać o zdrowy sen. Jest to rozwiązanie dla osób, ceniących sobie profesjonalny trening i chcących stale monitorować swoją aktywność fizyczną.

Opaskę wystarczy założyć na rękę, zaś po chwili zaczyna ona zbierać wszystkie informacje na temat naszej aktywności fizycznej. Mi Band 1S ma wbudowany pulsometr i krokomierz, które umożliwiają na przykład wyliczenie przebytego dystansu oraz spalonych kalorii. Co więcej jest wyposażona w funkcję monitorowania snu i w inteligentny budzik.

Pomiar tętna jest ważny w treningu cardio, ale również podczas każdego innego treningu. Zapewnia także optymalizowanie wysiłku w czasie biegania Przy pomocy Mi Band 1S można się też dowiedzieć, czy nasz sen jest zdrowy i czy faza rem – to podczas niej śnimy – trwa wystarczająco długo, abyśmy poczuli się wyspani i wypoczęci.

Opaska przekazuje dane do telefonu, tabletu, bądź też innego urządzenia korzystającego z technologii Bluetooth. Urządzenie doskonale współpracuje z dedykowaną aplikacją MiFIT, która pozwala na całościowy monitoring aktywności fizycznej w ciągu dnia. Urządzenie przy pomocy wibracji może także informować nas, że ktoś do nas dzwoni lub dostaliśmy wiadomość.

Mi Band 1S jest odporna na wodę, pył oraz wstrząsy, posiada również certyfikat wytrzymałości IP67. Pełne naładowanie baterii wystarcza na ok 30 dni działania opaski.

Cena opaski wynosi 139 zł. Urządzenie dostępne jest w internetowym sklepie Xiaomi4you.pl, bezpośredniego importera smartfonów, akcesoriów i innych urządzeń firmy Xiaomi.