Świąteczna kolekcja wyjątkowo cienkich etui

Świąteczna kolekcja wyjątkowo cienkich etui

Jeśli zastanawiacie się nad sprawieniem sobie, bądź swoim bliskim drobnego prezentu na święta, to może zwrócicie uwagę na limitowaną serię etui na smartfona włoskiej marki Puro.

Świąteczne etui tej firmy jest bardzo smukłe i lekkie, dość powiedzieć, że jego grubość to zaledwie 0,3 mm, więc korzystanie ze smartfona na co dzień jest wygodne i komfortowe. Etui to zrobiono z wytrzymałego i ultra elastycznego silikonu, chroniącego obudowę smartfona przed rysowaniem czy brudzeniem. Zabezpieczenie naszego telefonu nigdy nie było tak proste! W telefonie z nałożonym etui dostępne są oczywiście wszystkie funkcje telefonu, takie jak obsługa ekranu dotykowego, regulacja głośności, robienie zdjęć czy nagrywanie filmów.

Wyjątkowe etui zostało zaprojektowane przez włoskich stylistów, stworzyli oni ze zwykłej obudowy prawdziwe dzieło sztuki. Motywy graficzne są zabawne, kolorowe i wspaniale współgrają z designem iPhona. Natomiast półprzezroczysta obudowa nie zasłania logo Apple, znajdującego się w centralnym miejscu.

Zatem świąteczna kolekcja etui od Puro wydaje się świetnym i oryginalnym prezentem dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, a także niebanalne wzornictwo. Etui dedykowane jest dla smartfonów Apple – iPhone 5/SE, 6, 6s, 7, 7 Plus.

00004119583