Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Jasper

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Jasper

Dzbanek filtrujący staje się nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni, ze względu na coraz większe wymagania dotyczące jakości spożywanej wody. Filtrowanie sprawia, że woda jest zdrowsza, lepiej smakuje i odżywia organizm.

Dzbanki Aquaphor posiadają nowoczesny i elegancki wygląd oraz bogatą kolorystykę, dzięki czemu znakomicie dostosowują się do każdego wnętrza. W zestawie z dzbankiem otrzymujemy wkład magnezowy Aquaphor Maxfor Mg2+, który pozwala zachować odpowiednią zawartość magnezu w wysoce oczyszczonej wodzie. Uniwersalne wkłady Aquaphor Maxfor 2+1, zawierające jonowymienne włókno Aqualen, zapewniają czterostopniową filtrację wody, oczyszczają wodę z rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych, jak również usuwają z wody chlor, pestycydy, fenole i do 99% metali ciężkich. Ich wydajność wynosi 200 litrów i jest uzależniona od jakości wody kranowej.

Dzbanki filtrujące Aquaphor z wkładami Maxfor posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny. Zdobyły także pierwsze miejsce w teście Stiftung Warentest. Dostępne są do kupienia w sieci sklepów Biedronka.