Ondo Air Touch - lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem

Ondo Air Touch – lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem

Futurystyczny, designerski i innowacyjny – taki jest właśnie nowy głośnik firmy ASWY. Głośnik ten nie tylko doskonale brzmi, ale jest prawdziwą ozdobą wnętrza, zadziwiając swoją niesamowitą formą.

Ondo Air Touch – to pierwszy na świecie głośnik Bluetooth z bezprzewodowym ładowaniem, który przenosi muzykę w nowy wymiar. Zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez ASWY głośnik pozwala ujrzeć, a nade wszystko usłyszeć muzykę z całkiem innej perspektywy oraz zachwycić się nie tylko samą jakością dźwięku, ale także jego źródłem. W modelu Ondo Air Touch udoskonalono oraz zoptymalizowano lewitację, umożliwiono również bezprzewodowe ładowanie, ulepszono akustykę i wyposażono głośnik w diodowy panel dotykowy, a ponadto urządzenie pokryto gumowaną powierzchnią.

Prawdziwy dźwięk 360 °

Głośnik ASWY oferuje prawdziwy dźwięk 360°, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się muzyką w pełnym zakresie, niezależnie od pozycji w jakiej się znajdujemy. Ponadto 1,75″ ultra smukłe przetworniki, a także pasywny radiator gwarantują wysoką jakość dźwięku i głęboki bas, wydobywający się z głośnika.

Technologia lewitacji

ASWY opatentowało technologię wykorzystującą podwójną cewkę nadawczą i odbiorczą, stabilizującą pływające magnesy, które pozwalają na to, by głośnik unosił się w powietrzu. Wykorzystanie pola elektromagnetycznego zmniejsza absorpcję fal dźwiękowych na powierzchni stacji ładującej, dzięki czemu muzyka brzmi tak jak powinna.

Mobilność

Głośnik ten spełnia wszelkie wymogi mobilności, dzięki czemu można cieszyć się muzyką w domu, pracy i wszędzie tam, gdzie przyjdzie na to ochota. Jego niewielkie rozmiary, a także silne magnesy pozwalają przymocować go np do lodówki czy kierownicy roweru, wykorzystując go jako źródło muzyki czy też zestaw głośnomówiący.

Panel dotykowy LED

Głośnik ASWY został wyposażony w panel dotykowy LED, który pozwala zmieniać utwory, ustawiać głośność oraz odbierać połączenia za dosłownie muśnięciem przycisku. Głośnik posiada także wbudowany mikrofon o wysokiej czułości, dzięki któremu można go używać jak zestawu głośnomówiącego, prowadząc rozmowy bez konieczności używania telefonu. Urządzenie to łączy się przy pomocy Bluetooth 4.0 (do 10 m), natomiast za pośrednictwem portu USB, znajdującego się w podstawie głośnika, możemy wygodnie naładować swój telefon.