Zestawy natryskowe do naszej kabiny prysznicowej

Zestawy natryskowe do naszej kabiny prysznicowej

Kiedy chcemy wybrać odpowiedni prysznic do naszych potrzeb, musimy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność, ergonomię wykonania, jakość, design i ekonomię zużycia wody. Nowoczesne zestawy natryskowe wyposażone są w szereg regulacji i udogodnień, aby nasz codzienny prysznic uczynić przyjemnym zabiegiem dla ciała.

W ofercie firmy Ferro znajdziemy między innymi komplety natryskowe z deszczownią w kształcie koła lub prostokąta, często z funkcją masażu, które umożliwią nam pobudzającą kąpiel w strugach deszczu czy też relaks pod słabszym strumieniem. Na przykład komplet Algeo składa się z baterii z regulatorem ceramicznym, deszczowni i 3-funkcyjnej rączki natrysku, z możliwością łatwego przełączania strumienia wody z deszczowni na prysznic, gdy nie chcemy w kąpieli zamoczyć włosów. Deszczownia zainstalowana jest na łączącym ją z baterią sztywnym drążku. Komplet natryskowy zawiera również gustowną mydelniczkę i rączkę natryskową z systemem easy clean, pozwalającym na łatwe usuwanie kamienia wapiennego. Kolejny zestaw, Trinity, zawiera baterię termostatyczną, której korpus nie nagrzewa się podczas użytkowania. Posiada także blokadę gorącej wody safe stop 38C, chroniącą nasze dłonie i oszczędzającą energię.

Rondo (z okrągłą głowicą talerzową) i Squerto (z głowicą kwadratową) to z kolei zestawy natryskowe z deszczownią, które możemy podłączyć do każdej baterii wannowej i prysznicowej. Pokrywa je elegancka chromowana powłoka, zawierają też uchwyty do montażu na ścianie z możliwością regulacji rozstawu, dzięki czemu wykorzystamy już istniejące otwory. W deszczownię wyposażony jest także panel natryskowy Garda II pasujący do wszystkich typów baterii natryskowych i wannowych. Posiada on 3-funkcyjną rączkę natryskową i dużą deszczownię o wymiarach 230 x 180 mm w oryginalnym kształcie.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami deszczowni, możemy wybrać praktyczny, niedrogi zestaw natryskowy Nessa z 3 wariantami strumienia wody i oryginalną, przeźroczystą mydelniczką. Natomiast użytkowników ceniących rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne na pewno zainteresuje model Doppio VerdeLine, który pozwalają na ograniczenie przepływu wody do 6,2 litra na minutę, przy zachowaniu komfortu użytkowania. Co więcej trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę.

170110231170110231121701102311

170110231123

1701102311234