Autorskie zlewozmywaki dla naszej kuchni

Autorskie zlewozmywaki dla naszej kuchni

Firma Deante poszerzyła kolekcje zlewozmywaków Andante i Rapido o dodatkowe modele. Nowe konfiguracje, a także kolory zachęcają do urządzenia kuchni marzeń, w której piękno idzie w parze z funkcjonalnością.

Andante i Rapido to oryginalne kolekcje, zaprojektowane przez Michała Łoja z okazji 25-lecia marki Deante. Tworząc Andante, autor inspirował się ruchem i powietrzem, co zaowocowało połączeniem lekkiego wzoru z masywną granitową bryłą. Natomiast Rapido to nawiązanie do wyrafinowanej sztuki art déco – geometrycznych wyżłobień i delikatnych łuków.

Obydwie kolekcje zostały wzbogacone o dwa nowe modele, wyposażone w krótkie ociekacze: 1-komorowy oraz 1,5-komorowy. Pierwszy z nich będzie doskonale funkcjonował w niedużych pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy centymetr. W głębokiej, poszerzonej komorze zmieszczą się duże miski i garnki, zaś krótki ociekacz posłuży do odsączania kieliszków lub sztućców. Wariant 1,5-komorowy to propozycja dla osób, które nie tylko dysponują większą przestrzenią, lecz również często gotują. Dodatkowa komora podnosi komfort przygotowywania codziennych posiłków, przez możliwość wygodnego mycia warzyw i owoców, bądź rozmrażania mięsa.

Wszystkie warianty Andante i Rapido zostały wzbogacone o nowe kolory, oprócz piaskowego i grafitowego dostępne są: alabastrowy, szary oraz grafitowy w wykończeniu metalik. Nowe kolory mają właściwości antyseptyczne, dzięki czemu chronią przed rozwojem drobnoustrojów na powierzchni zlewozmywaka.